Renomowana firma oraz jeden z czołowych producentów materiałów budowlanych w Polsce. Dostarczająca swoje produkty nie tylko na terenie kraju, lecz również do wielu państw europejskich. Firma zajmuje się produkcją takich materiałów jak m.in: środki gruntujące, masy bitumiczne, zaprawy do systemów ociepleń, zaprawy murarskie i tynkarskie oraz wszelkiego rodzaju farby. Ponad 40-letnie doświadczenie na rynku, bogaty asortyment pełen profesjonalnych oraz nowoczesnych produktów z kategorii chemii budowlanej oraz najwyższa jakość pozawala firmie KREISEL cieszyć się pozycją numer jeden w swojej branży.
Utworzona w Krakowie i działająca od 2004 roku Fundacja Mam Marzenie jest niezależną organizacją skupiającą wolontariuszy. Celem fundacji jest spełnianie marzeń dzieci cierpiących na ciężkie choroby, które zagrażają ich życiu. Od 2007 roku organizacja osiągnęła zasięg ogólnopolski i posiada obecnie aż 16 oddziałów w takich miastach jak m.in: Białystok, Katowice, Lublin, Poznań, Szczecin, Warszawa i Wrocław. Od początku swojej działalności organizacja spełniła już ponad 6700 marzeń, dostarczając wielu dzieciom radość i nadzieję.
Sensacje XX Wieku to polski program dokumentalno-historyczny prowadzony przez Bogusława Wołoszańskiego. Emitowany w latach 1983-2005, powrócił ponownie na wizję w 2015. Opowiada on o mało znanych faktach historii świata, które miały miejsce w XX wieku. Największą wagę jednak program przywiązywał do II wojny światowej i to temu tematowi poświęcone jest większość odcinków. Sensacje XX wieku znany jest ze swojego oryginalnego oraz wyjątkowego klimatu, który wciąga widzów w erę sensacji poprzedniego wieku. Program liczy obecnie ponad 1050 odcinków, z czego czas trwania każdego odcinka to ok. 25-50 minut.