O Travellers Club

Przez większość tych lat, specjalizowaliśmy się w tzw. turystyce biznesowej, organizując szkolenia, konferencje oraz wyjazdy motywacyjno-integracyjno-nagrodowe. Nasi klienci wyjeżdżali najczęściej do krajów poza europejskich, takich jak Chiny, Tajlandia, Brazylia, Peru, Argentyna, Chile czy Kenia. Przez lata bardzo dobrze poznaliśmy te kraje, opracowaliśmy optymalne programy pobytu, pozwalające zobaczyć maksimum tego co mają do zaoferowania. “Dorobiliśmy” się profesjonalnych, rzetelnych i niezawodnych kontrahentów, którzy, co najważniejsze, oferują usługi o wysokim standardzie i po atrakcyjnych cenach. To wszystko zadecydowało, że postanowiliśmy z początkiem roku 2008, rozszerzyć naszą działalność o organizację egzotycznych imprez wyjazdowych, sprzedawanych klientom indywidualnym, choć wiemy, że na “rynku” jest już kilkunastu podobnych organizatorów.

Co nas wyróżnia ?

> Swoje imprezy kierujemy przede wszystkim do klientów z Zachodniej Polski. Tu nasze imprezy będą się zaczynały i kończyły. Od początku do końca będą Państwo przebywali pod opieką naszego wykwalifikowanego pilota.

> Nasze imprezy będą zawsze gwarantowały wysoki standard usług. To nie będą “wyprawy”, ale wyjazdy z noclegami w hotelach kategorii 3***+/4****, w pokojach z łazienkami i klimatyzacją, zawsze minimum dwoma posiłkami każdego dnia, transferami klimatyzowanymi busami, programem realizowanym przez licencjonowanych lokalnych przewodników.

> Jeśli będziemy korzystać z przejazdów nocnymi pociągami sypialnymi, to klienci będą lokowani po 2 osoby w przedziałach. Na naszych imprezach mają Państwo wypoczywać i bawić się, a nie męczyć.

> Dostarczymy Państwu odrobinę adrenaliny typu “łowienie piranii” “polowanie na kajmana” w amazońskiej dżungli, lecz później nastąpi powrót do unikalnego hotelu (lodgy) w środku puszczy, ale z klimatyzacją, łazienkami, basenami i kawiarenką internetową.

> I najważniejsze – podawana przez nas cena imprezy obejmuje wszystko. Nie będziemy kusić Państwa niską, atrakcyjną ceną informując później, że nie obejmuje ona: ubezpieczenia, opłat lotniskowych, kosztów wiz, dopłaty do obiadokolacji, wstępów do zwiedzanych obiektów itp. Chcemy i będziemy traktować Państwa poważnie, bo to Wy w tym wszystkim jesteście dla nas najważniejsi. Nie organizujemy tanio, tylko dobrze!

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

PROFESJONALI I RZETELNI KONTRAHENCI

CENY BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW

Jesteśmy legalnie działającym biurem podróży!